Srpen 2012

Řekni ďáblovi ne!

16. srpna 2012 v 19:57 | A. |  Tak jde čas...
Tak mě včera v autě nabádal Sváťa K.
(to jen kdyby si někdo chtěl myslet, že moje absence je způsobená vstupem do nějaký sekty a ne rušným prázdninovým provozem;)

Měla jsem bejt asi ostražitější a pochopit včas, že můj osobní pekelník se ukrývá v naprosto nenápadný krabičce:
Nějak jsem se ale nechala uchlácholit tím, že strašně opatrná a čistotná (jak jinak když moje) holčička přísahala na holej pupek, že nic nezaprasí a že je nutně potřebuje, protože mi chce namalovat dárek!
(jo, jsem natolik naivní a darůchtivá, že mě na vařený nudli utáhne pod takhle chabou záminkou i čtyřetý dítě - to jen kdybyste třeba něco potřebovali, ať víte, jak to ze mě vymámit;)

Přesně po čtrnácti minutách letěla celá nádhera za bratru stopade do koše, dárek-nedárek...


... a jsem si skoro jistá že není potřeba víc verbálních popisů...

Rozhodně nechci žalovat, že je Kolouš čuně, to ani náhodou!
Jen si musím na významné místo poznamenat, že Prstovým barvám jsem řekla definitivně NE a další nedostane dřív, než na konci prvního školního roku!
Howgh.
Ostříhaná holčička a holčička

1. srpna 2012 v 11:04 | A. |  Tak jde čas...
Kolouš se už od narození vyznačoval (hodně) chabým vlasovým porostem.
Moje představa culíkatý holčičky se zhmotnila až v posledních měsících, ale za tu cenu, že pokud vstala levou nohou a nenechala se učesat, vypadala jako mladší sestra Jardy Jágra v dobách jeho největší fotbalákový slávy (tím myslím ten účes, přece nezaměním sport jedinýmu hokejistovi, kterýho znám!;)

Tím myslím zhruba takhle:


K sežrání, ne?
NE!;)

Rozhodla jsem se jít do sebe v rámci víry, že zastřžení vlasům prospívá a vede k jejich zesílení.
Vzhledem k tomu, že mě naposledy někdo stříhal před olympiádou (ne tou právě probíhající, ani tou předchozí), bylo na čase. Když už se k něčemu dokopu, říkám si, že by to mělo stát za to a proto jsem nechala pořádně ošmikat nebohou důvěřivou dceru.


Jak jsem tak na ně koukala, zmocnily se mě trochu pochybnosti, jestli jsem ten stříhací radikalismus neměla zaměřit trochu vedle - přece jen asi není úplně normální, že se mě za poslední týden zeptalo pět různých lidí na to, co že to má Vojtěška mezi nožičkama;)