Ovečkofil

15. dubna 2009 v 15:54 | A. |  Tak jde čas...
Máme rádi zvířata, a to i ta nechlupatá.

Nejradši máme samozřejmě Kolouše. A taky rybu, tu umí ukazovat už pěkně dlouho. Nemyslím na obrázku, ale pusou. Lape po vzduchu jako profesionální bělice.

Kráva je taky oblíbená, zejména proto, že dělá Hůůů. Dřív jsem si myslela, že Bůůů, ale byla jsem potomkem poučena a několikrát denně jsem opravována. Takže pokud jste na tom někdo jako já, měli byste se nad sebou zamyslet a doplnit si vzdělání.

A had? Had je hitem posledních dnů. Kobry, zmije užovky, o tom to není. Náš had je maskovanej za zahradní hadici a když se s ním klepe, parádně se rozvlní.

To nejlepší na konec.
Ovce.
Lhostejno, jestli v knížce, na tričku, nebo plyšová, ovečka prostě vede. Jolanka nadšeně vřeští Bééé, Bééé i při pouhém vyslovení tohoto magického slova.

Byly Velikonoce. Přijel Kubíček a přivezl nám ukázat, co si vykoledoval. Jasně, bezvadnou plyšovou ovečku s kytkou v hubě. To ještě netušil, jak osudovou chybu dělá. Jen co na nebohou ovci padl kolouší zrak, mohl se s ní právoplatný majitel rozloučit.
Jolušák v rauši zavřeštěl Bééé, popadl ovečku pod krkem a nepustil. Pokusy o odebrání pokladu odbývala rázným NE a tulila se k ní jako o život.
Večer jsme zjistili, že ovečka je schovaná pod gaučem...
Že by náhoda?
Vzhledem k tomu, že při jejím spatření Kolouš konstatoval "Bééé, Hehehe" a netvářil se překvapeně... ;))

Nicméně slibuju, že se o ní postaráme jako by byla naše vlastní a poctivě vrátíme!

No a možná přidáme jako bonus i pár deci nefalšovaných a ničím chemickým nedořeďovaných Kolouších slin:) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama