Síla zvyku

18. března 2009 v 8:44 | A. |  Tak jde čas...
Konečně jsem se rozhoupala.
Třikrát hurá - budeme chodit plavat! Malá kachna už se nemůže dočkat, zakoupila si k tomuto účelu dvoje slušivé plavečky (jedny jsou dokonce dvojdílné s pidipodprdečkou) a každý den trénuje ve vaně.
Já se těším, že budeme mít změnu.

Rozhodně mi to neuškodí. Opět se ukázalo, že vypínám mozek častěji, než by bylo zdrávo. Na dotaz paní Bazénové, jestli chceme chodit na kurz od 9:00, nebo 12:45 jsem bez váhání odvětila, že jasně že po poledni a pomyslela si něco o bláznech, který se dobrovolně koupou v devět (!) ráno. Myšlenkové temno bylo naštěstí jen chvilkové. Snažila jsem se svou (mo)mentální indispozici nějak zamluvit a začala jsem blekotat něco o "spletení se"a že bych přece jen radši v devět...To, že splést si devítku s dvanáctkou může jen osoba hodně mdlého ducha, si paní na druhém konci drátu naštěstí zřejmě jen myslela a taktně ponechala bez komentáře.

Proč to všechno píšu - je zajímavý, jak hluboko v hlavě má člověk zanesený svoje přání a potřeby.
Už deset měsíců jsem nevstávala po sedmé, ale kupodivu jsem ochotná na to ve chvíli nesoustředění zapomenout a bleskurychle se přepnu do módu "na oběd mě nebuďte":)

Jen mě napadlo, že kdyby bylo plavání od 6:30, kliďánko bychom s Koloušem chodily, nás jen tak nějaká brzká ranní hodina nerozhází...
...tak nevím.
Mám se tomu smát, nebo brečet?;))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama