Baby Punk

24. února 2009 v 8:52 | A. |  Tak jde čas...
Jolance minulou sobotu vypadla náušnice. Kupodivu ji ve své vášni pro drobečky a cokoli malinkého nesežrala. Nejspíš proto, že si na ní sedla a tímpádem jí neviděla. Náušnici jsme zachránili a odnesli do zlatnictví, aby ji opravili. Naše křehulka ji totiž tím zadkem pěkně zmasakrovala.
Vyzvedly jsme si ji spolu v úterý. Rovnou jsem přinutila zlatnici, aby se jí to pokusila nasadit sama, ale nepodařilo se. Kolouš měl hystrickej záchvat, vůbec nespolupracovala (což nechápu;)) a vřeštěla tak, že ostatní zákazníci prchali hned ve dveřích. Paní zlatnice pravila, že se jí zdá, jako by tam ta dírka nebyla. Volala jsem doktorovi, že přijdem, aby jí to nasadil. Asi si myslel, že jsem se pomátla. Teď zpětně si to myslím taky. Přece jen doktoři mají asi trochu jinu náplň práce, než nasazovat náušnice robátkům, jejichž matky jsou levý jak turecká šavle...
Zkusili jsme to večer doma s Pupáčem. Kolouší ryk byl tentkrát ještě intenzivnější, všichni jsme byli zpocený až na zadku a mně se třásly ruce jak notorikovi ráno bez panáka. Tak jsme to vzdali. V pátek ještě učinil marný pokus děda. Přestože je šikovnej, podařilo se mu milou náušnici docpat do půlky ucha a dál ani ťuk.
Včera jsem vzala Kolouše k doktorovi. Bylo mi už jedno,co si pomyslí, síly naší rodiny se vyčerpaly. Ukázalo se, že na tu pitomou náušnici prostě nemáme. A ejhle - po bližím ohledání pan doktor konstatoval, že dírka zarostla. Za týden. Já mám dírky deset let bez náušnic a v pohodě si je tam ještě nasadím.
Nedá se svítit, čeká nás propíchnutí ucha č.2.
Když si vzpomenu, jak u toho vřeští, mám sto chutí se na to vykašlat. No co, tak bude malá punkerka jen s jednou náušnicí, aspoň nebude vypadat jako ostatní mimina a ušetříme za zlato;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jíťa Jíťa | 4. března 2009 v 20:30 | Reagovat

a v pubertě jí kámoš píchne to druhý ucho sichrhajskou za krámem... ;-DD

2 Milos Milos | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 12:42 | Reagovat

No jasnačka souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama